Own (CHX) kryptoměna Kurz/cena $0.2070 Kde a jak koupit »

Own (CHX) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $15,612,504. Cena za 24 hodin je o 13.97% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • chainium
  Own (CHX)
 • Kurz/ Cena
  $0.2070
 • 24h %
  13.97%
 • Tržní kapitalizace
  $15,612,504
 • Objem
  $1,684,466
 • Dostupné mince
  75,411,127 CHX
 • Místo
  245

Kalkulačka a převod CHX na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Own (CHX)
=
2.070USD

Graf kurzu Chainium


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

N/A

Kde a jak koupit Chainium?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

Our co-founder @flo_batliner presenting @HSGStGallen in Switzerland! #KeynoteSpeaker

Often, an entrepreneur’s choice to pursue equity crowdfunding was about far more than raising money. Some wanted to “democratize” investing for the masses and help disrupt existing methods of fundraising.

https://t.co/DoTPTcG0XI

#fundraising #crowdfunding #raisingcapital

Our COO @flo_batliner will be delivering a keynote speech tomorrow at the Executive MBA course at one of the most elite universities in Switzerland. The event will be attended by 50 high-profile business decision-makers.

"Security tokens are going to give birth to a quadrillion dollar market. STOs are designed for investors and can have many provisions that are there to protect market participants", says @brockpierce.

https://t.co/7Wcs3tRz4z

#STOs #blockchain #investors #SecurityTokens

Fortunately, new technologies reaching the market are significantly speeding up the voting process. This is making it much easier for companies to ask questions to their investor base, and for shareholders to respond.

https://t.co/OZgP2sSNYz

#investors #voting #technology

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál