BitcoinZ (BTCZ) kryptoměna Kurz/cena $0.000199 Kde a jak koupit »

BitcoinZ (BTCZ) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $781,070. Cena za 24 hodin je o -0.03% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • bitcoinz
  BitcoinZ (BTCZ)
 • Kurz/ Cena
  $0.000199
 • 24h %
  -0.03%
 • Tržní kapitalizace
  $781,070
 • Objem
  $196,389
 • Dostupné mince
  3,929,848,646 BTCZ
 • Místo
  796

Kalkulačka a převod BTCZ na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 BitcoinZ (BTCZ)
=
0.00199USD

Graf kurzu Bitcoinz


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

BitcoinZ is based on Bitcoin + zkSNARKs and is a decentralized CDD.

Kde a jak koupit Bitcoinz?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

#bitcoinz $btcz Just a friendly reminder - please update if you're running a full node. 3rd party wallets have been addressed (Coinomi, Zelcore, BTCZ Copay). Node version 1.4.0 shutdown at block 313,512.

Details: https://t.co/Wsc4fbGDJC

#bitcoinz $btcz #community Mining pools, exchanges, and 3rd party wallet partners please update to the latest build. Minor update to avoid node deprecation before a major release. Community please spread the word!

Update to release 1.4.1: https://t.co/5HJfo1SahA

#BitcoinZ The bitcoin 2.0 & POW is efficient & secured for consumer finance. PoW is about physics, not code. Bitcoin is a super commodity, minted from energy, the fundamental commodity of the universe. PoW transmutes electricity into digital gold.
https://t.co/lvfKJUnw5m

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál