Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/104016/virtual/www/domains/krypty.cz/wp-includes/post-template.php on line 293

Airbloc (ABL) kryptoměna Kurz/cena $0.0101 Kde a jak koupit »

Airbloc (ABL) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $2,175,420. Cena za 24 hodin je o 14.65% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • airbloc
  Airbloc (ABL)
 • Kurz/ Cena
  $0.0101
 • 24h %
  14.65%
 • Tržní kapitalizace
  $2,175,420
 • Objem
  $547,253
 • Dostupné mince
  215,870,821 ABL
 • Místo
  706

Kalkulačka a převod ABL na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Airbloc (ABL)
=
0.1008USD

Graf kurzu Airbloc


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

AIRBLOC is a decentralized personal data protocol where individuals would be able to monetize their data, and advertisers would be able to buy these data to conduct targeted marketing campaigns for higher ROIs.

Kde a jak koupit Airbloc?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

"Transparency and privacy. This is what #Airbloc aims to get in this #data industry."

@ireneheeyeonkim, our Head of Business shared about how Airbloc perfectly fits in the current marketplace at @MakerDAO meetup.

One of the "killer apps" of blockchain is how it makes transparency a profitable feature. Airbloc is using loopchain to do just this for data collection and advertising.
https://t.co/1YBdnPmqit …

#ICON #dapp #advertising #BigData

One of the best features of #blockchain is how we can make data sharing a fair and transparent process. Airbloc is doing just that.

#ICON #dapp #advertising #BigData

Roi Nam, CEO of Airbloc shared the mission of #Airbloc and how we can overcome today's misaligned #data marketplace at an interview with @TheIconistNews.
https://t.co/t1ufmcy1fH

Roi Nam, CEO of Airbloc shared the mission of #Airbloc and how we can overcome today's misaligned #data marketplace at an interview with @TheIconistNews.
https://t.co/t1ufmcy1fH

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál