Kraken burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Kraken

Objem obchodů na Kraken za 24H je $69,032,953.02 (17,896.10 BTC)✅ Tato burza podporuje 19 kryptoměn a 72 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 12851. Kraken je nejoblíbenější v United States s hodnocením 8216.

Název burzyKraken
Objem za 24H $69,032,953.02
17,896.10 BTC
Podporuje kryptoměn19
Obchodní páry72
Web https://www.kraken.com
Twitterhttps://twitter.com/krakenfx
Bloghttps://blog.kraken.com/
Alexa Rank12851
Nejvíce uživatelůUnited States

Kraken was founded in 2011 in San Fransisco. It is the largest Bitcoin exchange trading Canadian dollars, US dollars, British pounds and Japanese yen. It was the first Bitcoin exchange to have trading price and volume displayed on the Bloomberg Terminal. The first to pass a cryptographically verifiable proof-of-reserves audit, and is a partner in the first crypto currency bank.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Kraken

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

We've been landing some big hires lately. Come meet some of our new leadership here! https://t.co/wEEesHugVn

It can take years to build a brand and yet only 2 weeks to kill it. Kraken CEO @jespow analyzes #deletecoinbase & implications to the industry. If you can’t trust a crypto company to protect your privacy, security & civil liberties... who can you trust? https://t.co/qH0Gcfx5vE

JUST IN: Crypto Facilities, which provides futures data to CME, saw its own trading volume jump five-fold after being acquired by Kraken. @krakenfx https://t.co/WPHR6HQ4pd

What do you think happened to the missing #Quadriga $190M USD after new revelations & eye-opening analysis heard at https://t.co/IaHxCSJLis or seen at https://t.co/qCYwarG6O9 ?

Kraken is giving up to $100,000 USD (fiat or crypto) as a reward for the tip(s) that best lead to the discovery of the missing $190 million US dollars. Can you help us unravel the Curious Case of Cotton's Coins?
https://t.co/BurmEMKVku

Načíst více

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛