Idax burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Idax

Objem obchodů na Idax za 24H je $500,197,063.57 (129,308.36 BTC)✅ Tato burza podporuje 59 kryptoměn a 95 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 10000000. Idax je nejoblíbenější v s hodnocením 10000000.

Název burzyIDAX
Objem za 24H $500,197,063.57
129,308.36 BTC
Podporuje kryptoměn59
Obchodní páry95
Web https://www.idax.mn
Twitterhttps://twitter.com/IDAX11
Telegramhttps://t.me/idaxcenterEN
Alexa Rank10000000

Kryptoměnová burza IDAX je globální platforma pro digitální služby. Platforma je navržena tak, aby byla důvěryhodná a uživatelsky přívětivá pro kryptoměnové obchody. Nabízí funkce jako jsou vícejazyčné možnosti a víceúrovňovou bezpečnost, která zajišťuje bezpečné transakce s výměnu digitálních aktiv. IDAX (International Digital Asset Exchange) pochází z GBC (Global Blockchain Research Centre), mezinárodního výzkumného centra pro výzkum bloků. Na burze lze najít k obchodování i méně známé kryptoměny, které jinde často ani nenajdete. Ovšem burza nenabízí možnost nákupu a výběru za fiat měnu, přesto ale povoluje výběr kryptoměn z burzy, pouze po ověření účtu nahráním dokladů.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Idax

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛