Coinhub burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Coinhub

Objem obchodů na Coinhub za 24H je $16,693,757.21 (4,330.90 BTC)✅ Tato burza podporuje 8 kryptoměn a 19 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 1076339. Coinhub je nejoblíbenější v s hodnocením 10000000.

Název burzyCoinhub
Objem za 24H $16,693,757.21
4,330.90 BTC
Podporuje kryptoměn8
Obchodní páry19
Web https://coinhub.io
Twitterhttps://twitter.com/coinhubex
Alexa Rank1076339

CoinHub offers a highly secure platform for current and next-generation traders with the lowest possible transaction fees. The team is firmly dedicated to being readily available to the global community prioritizing customers' needs. They offer the widest range of secure crypto currencies paired with various fiat options.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Coinhub

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

We have just started wallet maintenance which is expected to last until at least 12pm CET. During this period deposits and withdrawals will be unavailable. You can follow https://t.co/CbJoKQbYM9 for further information.

We will be listing $USDC and $DAI Stablecoins as base pairs over the next few days

CoinHub has just added @FlashCoins with FLASH/BTC, FLASH/ETH, and FLASH/USD pairings. Watch the video to find out how you can trade FLASH on CoinHub.

https://t.co/ikRszfHFOP is a platform that enables users to buy or sell comics, games, e-books, music and more! Register to buy now on https://t.co/d5sVoFVy2b.

Načíst více

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛