Bitfinex burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Bitfinex

Objem obchodů na Bitfinex za 24H je $98,637,021.68 (25,054.49 BTC)✅ Tato burza podporuje 27 kryptoměn a 79 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 10044. Bitfinex je nejoblíbenější v Japan s hodnocením 7445.

Název burzyBitfinex
Objem za 24H $98,637,021.68
25,054.49 BTC
Podporuje kryptoměn27
Obchodní páry79
Web https://www.bitfinex.com
Twitterhttps://twitter.com/bitfinex
Bloghttp://blog.bitfinex.com/
Alexa Rank10044
Nejvíce uživatelůJapan

Bitfinex is founded in 2012 and is one of the first professional platform set up to accommodate for the booming interest in crypto currency trading. Now, it is a digital asset trading platform offering state-of-the-art services for digital currency traders and global liquidity providers. They provide access to peer-to-peer financing, an OTC market and margin trading for a wide selection of digital assets all around the world.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Bitfinex

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

We are happy to announce #Callisto's listing on @bitfinex. Trading $CLO is already available on the exchange.

https://t.co/FY8R2CZWLq

We are pleased to introduce trading for Callisto Network (CLO), available against BTC and USD. @CallistoSupport

https://t.co/l0f15OmiEa

eosfinex prioritizes security and performance, with a comprehensive understanding of the demands of professional traders, to set a new standard for on-chain trading.

First it was cross-connectivity and co-location, now we extend our professional offering to a cloud-based Virtual Private Server, facilitated by @market_synergy. Read about it at @financemagnates - https://t.co/F3f3XJTUXO

@FXecosystem Another important step for our brand new infrastructure! Exciting! Liquidity providers will be able to have a fast access to the new HFT tools that @bitfinex will soon put in production.

Načíst více

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛