Bibox burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Bibox

Objem obchodů na Bibox za 24H je $554,273,572.51 (143,304.24 BTC)✅ Tato burza podporuje 72 kryptoměn a 164 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 5993. Bibox je nejoblíbenější v Japan s hodnocením 981.

Název burzyBibox
Objem za 24H $554,273,572.51
143,304.24 BTC
Podporuje kryptoměn72
Obchodní páry164
Web https://www.bibox.com/
Twitterhttps://twitter.com/Bibox365
Telegramhttps://t.me/biboxglobal
Alexa Rank5993
Nejvíce uživatelůJapan

Kryptoměnová burza Bibox byla spuštěna v listopadu roku 2017 a nyní je přední a vysoce kvalitní platformou pro výměnu kryptoměn. Inovativně stabilizovala transakce a zjednodušila operace tím, že poprvé zavedla technologii AI k výměně digitálních aktiv. Uživatelé burzy Bibox oceňují především její spravedlivé, transparentní, bezpečné a stabilní obchodování.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Bibox

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

For celebrating the upcoming list of $EOS #Contract trading on 03/20, #Bibox offers a 90% discount with $EOS #Token trading from NOW on.

The maker’s transaction fee of EOS/ $USDT,EOS/ $BTC,and EOS/ $ETH will DECREASE from 0.1% to 0.01% for 8 days.
Detail: https://t.co/9s7i9wmy1P

Dude you are right on the opinion that the price of $BIX should be 10 to 25 times high but you spell the exchange's name wrong.

Bleep the t, We’re #Bibox😅 https://t.co/AmfCFwLH7J

Glad to see that. Chinese government’s attitude to blockchain make me feel more assured.
Besides, China’s earliest internet pioneers also smell the new chance in crypto and get ready to leave the traditional market to enter the blockchain world.
Welcome.👏
https://t.co/ILDFr36cpR

About the recent EOS false deposit loophole, Bibox has carried on a strict introspection to assure the user can do the EOS operations safely. Bibox attaches great importance to the safety of users' assets, all Biboxers shall set your heart at rest.😀

#Bibox, we are #ExACtlySAFE.

Invite friends to join https://t.co/EVh6jgqaHN trade to get up to 40% commission❗️The commission is multi-tier stepped based on trading volume.

Here is the detailed commission ratio chart👇

2
Načíst více

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛